Služby

Snažíme se vyjít všem našim klientům maximálně vstříc, jelikož jsou to právě vaše nápady, které chceme přivést k životu.

Nastartujeme i váš projekt

S naší pomocí můžete reálně přemýšlet o úspěchu. Nejmodernější techniky a technologie nám umožňují posouvat vaše nápady do tvrdého světa byznysu. Díky zkušenostem, které jsme za léta praxe získali, víme, jaká cesta je pro vás ta nejlepší. Volíme individuální přístup, abychom se dokázali vcítit do vaší vize. Každý krok, který bude třeba udělat, je vždy pečlivě prodiskutován právě s vámi. Jde totiž o váš projekt, který společně nastartujeme.

slider obrazek

Tvoříme B2B a B2C e-shopy na míru, které stavíme na vlastní platformě QOPshop. Vývoj e-shopu začíná strategickou analýzou, špičkovým vývojem až po dlouhodobý rozvoj. Klademe důraz na osobní přístup, individuální podporu i péči.

Kompletní e-commerce systém

Do QOPshopu jsme investovali nespočet hodin vývoje a promítli v něm praktické zkušenosti velkých i malých e-shopů. Proto můžeme tvrdit, že jediným limitem je vaše představivost.

Modulární systém

Náš systém je velmi modulární, dokážeme do něj tudíž doprogramovat jakékoliv požadavky, které na e-shop můžete mít. Stačí nám jen poslat specifikaci.

slider obrazek

Specializujeme se na promyšlené webové stránky na míru, které zanechají v uživateli skvělý dojem. Naším cílem je vytvořit jednoduché a uživatelsky přívětivé stránky, které budou splňovat nejpřísnější kritéria pro konverznost.

CRM systémy

Pomůžeme vám navrhnout jednoduchý a intuitivní systém pro řízení vztahů se zákazníky. Pomůže komunikovat, sdílet s týmem veškeré informace, uzavírat obchody a udržet vaše zákazníky spokojené.

WEBOVÉ APLIKACE NA MÍRU

Dostanete přesně to, co potřebujete. Systém je možné stavět postupně a přizpůsobovat jej vašim potřebám, které se v čase zpravidla mění. Jednoduše tak víte, za co platíte.

Systémy

Hledáte komplexní softwarové řešení, které bude řídit procesy ve firmě, propojí jednotlivá oddělení a umožní účinnou kontrolu procesů? Řešením je ERP systém. Je vždy vyvíjen na základě potřeb zákazníka na míru.

Dáme život i Vašemu projektu