Projekty

Přejeme si, aby za nás mluvily především výsledky. Hlavně pak aby naši klienti byli maximálně spokojení.

NÁPADY, KTERÝM JSME DALI ŽIVOT

Výběr již ukončených projektů, které jsme pomohli úspěšně nastartovat. S některými našimi klienty spolupracujeme již od prvopočátku, jiní se rádi vrací a přetváříme tak jejich další sny ve skutečnost. Pozitivní reference je pak naše odměna. Prohlédněte si naše ukončené projekty i s hodnocením konkrétních klientů.

Aspera.cz e-commerce řešení

Aspera elektro je jedním z největších elektroinstalačních prodejců, zaměřeným na prodej elektroinstalačního materiálu a elektrospotřebičů. Na českém trhu působí od roku 1991 a v současnosti má již 17 poboček v regionech po celé ČR. Novým úkolem bylo vytvoření nového e-shopu, a to včetně napojení na CRM.

avatar

QOP předčil všechna moje očekávání. Vše klaplo od návrhu až po vývoj. I díky tomu jsme QOPu svěřili marketingovou strategii e-shopu. Navíc všechna důležitá data vidím v analytickém nástroji.

Ing. František Kaska / majitel

Prohlédnout projekt

Dragonflybrand.com e-commerce řešení

Dragonflybrand, oblečení s vážkou, které zná celý svět. Dnes značka dodává sportovní oblečení do více než 80 zemí světa a patří k lídrům na trhu sportovního oblečení na pole dance a bikram jógu. Zadání pro nás bylo vytvoření nového e-shopu s důrazem na konverznost.

avatar

Tým QOPu je standardem silného vývojářského týmu.

Ing. Petr Líbenek / majitel

Prohlédnout projekt

Prum.cz WEBOVÉ ŘEŠENÍ NA MÍRU

W a Weinzettl je výhradní dovozce dveří PRÜM pro český a slovenský trh. Společnost má rozsáhlou síť partnerů a vlastních vzorkoven. Zadání pro nás bylo vytvoření webu na míru, včetně konfigurátoru dveří.

avatar

QOP vývojáři jsou špička v oboru. Při vytváření webu ukázali svoje zkušenosti. Hned od první schůzky jsem cítil oporu v týmu.

Petr Weinzettl / majitel

Prohlédnout projekt

LS-kamna.cz e-commerce řešení

LS kamna vyrábí a na trh dodávají výrobky té nejvyšší možné kvality v oblasti teplovzdušných kamen. LS kamna byl jedním z našich prvních klientů. Spolupracujeme od roku 2012. Od té doby mají již druhou generaci e-shopu.

avatar

QOP je dnes již firma, bez které si nedokážu představit online trh. Změna, které jsem se v roce 2012 bála, se nám mnohonásobně vrátila.

Dis. Soňa Smrčková / majitelka

Prohlédnout projekt

AUTIGO.CZ WEBOVÉ ŘEŠENÍ NA MÍRU

Autigo je porovnávačem nabídek pro vaše nové auto. Můžete si vybrat ze všech značek, typů a motorů. Do druhého dne dostanete nabídky od několika různých dealerů a stačí jen již vybírat. Naším zadáním byl návrh celé aplikace včetně API na značky aut.

avatar

Rychlost a kvalita programování nesrovnatelná s předchozími firmami. Navíc za velmi rozumné peníze.

Michal Razím / jednatel

Prohlédnout projekt

Dáme život i Vašemu projektu