Dáváme život Vašim nápadům

Tvoříme webové prezentace, kvalitní e-shopy, moderní grafické práce, úspěšné online kampaně i sociální sítě.

Přehrát video

Jsme sehraný tým marketérů, vývojářů a grafiků

Obrázek počítače mac

Jestliže potřebujete kvalitní webovou prezentaci, plně fungující e-shop s pohodlným administračním rozhraním, moderní logo nebo svěží vzhled webové prezentace, případně správu vašich online kampaní nebo sociálních sítí, pak jste tu správně. Jsme e-commerce společnost, která plní přání všem svým klientům. Pokud máte nápad, pojďme ho společně realizovat.

Aspera obrázek

Aspera.cz e-commerce řešení

Aspera elektro je jedním z největších hráčů v prodeji elektroinstalačního materiálu a elektrospotřebičů. Na českém trhu působí od roku 1991 a v současnosti má již 17 poboček v regionech po celé ČR. Novým úkolem bylo vytvoření nového e-shopu, a to včetně napojení na CRM.

avatar

QOP předčil všechna moje očekávání. Vše klaplo od návrhu až po vývoj. I díky tomu jsme QOPu svěřili marketingovou strategii e-shopu. Navíc všechna důležitá data vidím v analytickém nástroji.

Ing. František Kaska / majitel

Prohlédnout projekt

Obrázek projektu dragonflybrand

Dragonflybrand.com e-commerce řešení

Dragonflybrand, oblečení s vážkou, které zná celý svět. Dnes značka dodává sportovní oblečení do více než 80 zemí světa a patří k lídrům na trhu sportovního oblečení na pole dance a bikram jógu. Zadání pro nás bylo vytvoření nového e-shopu s důrazem na konverznost.

avatar

Tým QOPu je standardem silného vývojářského týmu.

Ing. Petr Líbenek / majitel

Prohlédnout projekt

Obrázek projektu prům

Prum.cz WEBOVÉ ŘEŠENÍ NA MÍRU

W a Weinzettl je výhradní dovozce dveří PRÜM pro český a slovenský trh. Společnost má rozsáhlou síť partnerů a vlastních vzorkoven. Zadání pro nás bylo vytvoření webu na míru, včetně konfigurátoru dveří.

avatar

QOP vývojáři jsou špička v oboru. Při vytváření webu ukázali svoje zkušenosti. Hned od první schůzky jsem cítil oporu v týmu.

Petr Weinzettl / majitel

Prohlédnout projekt

Dáme život i Vašemu projektu